2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SPORTİF BAŞARILARIMIZ
OKUL BAŞARILARI
İLKOKUL
ARTİSTİK CİMNASTİK
|
Minik Erkek (A) takımı Adana birincisi olmuştur.
|
Minik Erkek (B) takımı Adana ikincisi olmuştur.
|
Minik Kız (A) takımı Adana birincisi olmuştur.
|
Minik Kız (B) takımı Adana üçüncüsü olmuştur.
|
Minik Erkek (A) takımı Ferdi Adana üçüncüsü ve dördüncüsü olmuştur.
|
Minik Erkek (B) takımı Ferdi Adana üçüncüsü olmuştur.
|
Minik kızlarda (A) takımı Ferdi Adana birincisi, ikincisi ve dördüncüsü olmuştur.
|
ORTAOKUL
BASKETBOL
|
Küçük Erkekler Adana birincisi olmuştur.
|
Yıldız Erkekler Adana dördüncüsü olmuştur.
|
|
KORT TENİS
|
Küçük Kız takımımız Adana dördüncüsü olmuştur.
|
MASA TENİSİ
|
Yıldız Kız takımımız Adana üçüncüsü olmuştur.
Yıldız Erkek takımımız Adana dördüncüsü olmuştur.
|
YÜZME
|
Yıldız Kız takımımız Adana birincisi olmuştur.
Yıldız Erkek takımımız Adana üçüncüsü olmuştur.
Küçük Kız takımımız Adana üçüncüsü olmuştur.
Küçük Erkek takımımız Adana üçüncüsü olmuştur.
|
STEP
AEROBİK
|
Yıldız Kız takımımız Adana birincisi olmuştur.
Yıldız Kız takımımız 27-28-29 Mart tarihlerin de Manisa ilinde düzenlenen Türkiye finallerinde TÜRKİYE 8. olmuştur.
|
LİSE
YÜZME
|
Genç Erkek takımımız Adana birincisi olmuştur. 1-3 Mart tarihleri arasında Kayseri ilinde yapılan Türkiye çeyrek finallerinde gurup dördüncüsü olmuş ve 27-28 Mart tarihlerinde Edirne ilinde yapılacak olan Türkiye yarı finallerine katılma başarısı göstermiştir.
Bireysel derecelerimiz;
100 m Serbest Stil de Adana birinciliği.
200 m Serbest Stil de Adana birinciliği.
50 m Kelebek Stil de Adana birinciliği.
100 m Sırtüstü Stil de Adana birinciliği.
200 m Karışık Stil de Adana birinciliği.
50 m Sırtüstü Stil de Adana ikinciliği.
50 m Kelebek Stil de Adana ikinciliği.
100 m Kelebek Stil de Adana ikinciliği.
100 m Sırtüstü Stil de Adana üçüncülüğü.
4x50 m erkekler serbest bayrak Adana birincisi.
6x50 m erkekler serbest bayrak Adana birincisi olma başarısı göstermiştir.
|
|
KORT TENİSİ
|
Genç Kız takımımız Adana ikincisi olmuştur. 5-9 Mart tarihleri arasında İzmir ilinde yapılacak olan Türkiye yarıfinallerine katılma başarısı göstermiştir.
Genç Erkek takımımız Adana ikincisi olmuştur. 5 -9 Mart tarihleri arasında İzmir ilinde yapılacak olan Türkiye yarıfinallerine katılma başarısı göstermiştir.
|
STEP
AEROBİK
|
Genç Kız takımımız Adana birincisi olmuştur. 27-28-29 Mart tarihlerin de Manisa ilinde düzenlenen Türkiye finallerinde TÜRKİYE 3. olmuştur.
|
BASKETBOL
|
Genç Erkekler (B) Adana birincisi olmuştur.
|
JUDO
|
Genç Erkekler 66 kg Adana ikincisi olmuştur.
|