Sal02202018

Last updatePzt, 19 Şub 2018 3pm

ÖLÇME DEĞERLENDİRME STANDARTLARI VE DİJİTAL MATERYAL OLUŞTURMA ÇALIŞTAYI

      Eğitimde “KALİTE” anlayışını prensip edinen ve çalışanlarının kişisel gelişimlerine önem veren Başkent Üniversitesi Eğitim Kurumları 16-17 Şubat 2013 tarihlerinde Başkent Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı  Prof. Dr. Şeref MİRASYEDİOĞLU ile Öğretim Üyeleri Yard. Doç. Dr. Halil ERSOY, Dr. Emine CABI, Araş.Gör. Hakan KOĞAR ve Araş. Gör. Ümmühan AVCI YÜCEL’in önderliğinde “Ölçme ve Değerlendirme Standartları ve Dijital Materyal Oluşturma” konularında çalıştay düzenledi.

  16 Şubat 2013 Cumartesi günü başlayan çalıştayda öncelikle “Ölçme ve Değerlendirme” alanında çalışmalar yapan öğretmenlerimiz, daha sonra bilişim odalarında “Etkili Sunum Teknikleri ve Dijital İçerik Biçimleri” konularında bilgilendirildikten sonra uygulama alanlarında eğitimlerini sürdürdüler.

                  

  17 Şubat Pazar günü öğretmenlerimiz “Powerpoint ile Sunu Hazırlama ve Dijital Ortamda Kavram Haritası Oluşturma” konularında uygulamalı eğitimlerine devam ettiler.

           

     İki gün boyunca uygulamalı ve teorik eğitim alan öğretmenlerimiz çalışmalarını diğer zümre arkadaşlarıyla paylaştılar.

    Genel değerlendirme ve görüşlerin alındığı toplantıda Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürümüz Esma ÇALIK, öğretmenlerimizin kişisel gelişimlerine katkıda bulunan Prof. Dr.Şeref MİRASYEDİOĞLU, Yard. Doç.Dr. Halil ERSOY, Dr. Emine CABI, Araş.Gör. Hakan KOĞAR ve Araş. Gör. Ümmühan AVCI YÜCEL’e teşekkür etti.